SROVNÁME VÁM JEDNODUŠE CENY ENERGIÍ

Nepřeplácejte zbytečně za elektřinu a plyn

O nás

O projektu internetové kalkulačky
Srovnávání cen a následný výběr toho pro zákazníka nejvýhodnějšího dodavatele se čím dál víc orientuje na internetové porovnávače. Po šestiletém působení na trhu s energiemi založeném na formě osobního poradenství jsme se proto rozhodli jít i tímto směrem. Do nedávné doby byli našimi zákazníky především odběratelé z korporátní oblasti, od velkých výrobních podniků po drobné živnostníky. Spuštěním internetové kalkulačky však chceme oslovit hlavně domácnosti – naším cílem je nejen samotné srovnání cen, ale i organizace výběrového řízení na dodavatele elektrické energie a plynu i pro tuto skupinu odběratelů.

M&S fair Agency s.r.o. - nejen internetový porovnávač cen elektřiny a plynu
Jsme nezávislá poradenská společnost zabývající se nejen srovnáváním cen energetických produktů a obchodních podmínek, ale také hromadným nákupem komodit pro naše klienty. Na trhu s energiemi působíme od jeho liberalizace v roce 2009. V současné době úzce spolupracujeme s většinou významných seriózních dodavatelů na českém trhu, včetně těch největších (ČEZ, RWE). Díky ročnímu objemu 3 000 000 MWh poptávaných komodit zajišťujeme našim klientům velmi zajímavé akční či individuální ceny energií, které reflektují aktuální vývoj na burze.
Vedle těchto úspor se také soustředíme na oblast faktického snížení spotřeby energií prostřednictvím technických úprav na samotném odběrném místě. Tento proces začíná podrobným monitoringem spotřeby, následným návrhem řešení a končí realizací úspor. Jde především o modernizace kotelen s možností instalace kogenerační jednotky, fotovoltaických panelů či moderního LED osvětlení a dalších opatření. Díky tomu snížili naši klienti náklady na energie až o desítky procent ročně.
V případě potřeby využívají zákazníci naši pomoc i při řešení sporů s dodavatelem, konzultaci smluvních podmínek nebo zajištění výpovědi původním dodavatelům. Za samozřejmost pokládáme následný servis a dlouhodobou péči o naše klienty.


Pro komplexní analýzu nás kontaktujte. Rádi za vámi přijedeme a probereme možnosti snížení vašich energetických nákladů společně.

Provozovatel projektu:
M&S fair Agency s.r.o.
Podolí 407
46603 Podolí

Telefon: +420 605 228 989
Email: info@porovnanienergii.cz
nabidky@msfa.cz
Web: www.msfa.cz