O nás

Představení projektu porovnání energií

S profesionály v zádech můžete jedině získat

Je to více než 12 let, co jsme se s naší společností rozhodli vstoupit na trh s energiemi, abychom lidem i společnostem pomohli zajistit fér jednání a podmínky od stále přibývajících dodavatelů. Věděli jsme, že se rázem ocitneme v prostředí, ve kterém zákazníci mnohdy nemají šanci poznat, s kým mají tu čest, a mezi spotřebiteli a dodavateli tak vládne nerovný boj. Věřili jsme však, že síly mají být vyrovnané a pevně si za tím stojíme až dodnes. Od roku 2009 zajišťujeme kompletní poradenství a servis od srovnání cen energií přes změnu dodavatele až po právní služby. Díky našim bohatým zkušenostem se tak v oblastech energetického a právního poradenství řadíme mezi jedničky trhu. Abychom ještě lépe vyhověli potřebám našich zákazníků i zrychlené době, přicházíme s novým projektem - online kalkulačkou Porovnanienergii.cz.

O projektu Porovnanienergii.cz

Nejpřesnější kalkulačka elektřiny a plynu na českém internetu

Pro velkou řadu spotřebitelů je dlouholetý dodavatel energií symbolem jistoty, bezpečí a fér podmínek. Doba se však za poslední desetiletí změnila a takový dodavatel už pro koncového zákazníka nemusí být cenově výhodný. Pokud jste změnu dodavatele neřešili více jak 2 roky, je na čase situaci na trhu s energiemi prověřit. V naší online kalkulačce si snadno a rychle porovnáte nabídky všech dostupných dodavatelů dle aktuálních ceníků. Změnu za vás pak bezplatně zajistíme my nebo nový dodavatel. Věřte, nebo ne, o zákazníky soupeří více než 90 dodavatelů elektřiny a plynu. Zjistěte už dnes, se kterým z nich nejvíce ušetříte!

Projekt podporuje společnost M&S fair Agency s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte pro sebe toho nejlepšího dodavatele energií

Kontaktní adresa

Podhorská 377/20, 466 01, Jablonec nad Nisou
Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme Vám!

Adresa:

Porovnanienergii.cz
M&S fair agency s.r.o.

PROVOZOVNA:
Podhorská 377/20
Jablonec nad Nisou

Tel.: +420 737 225 960 (9:00–16:00)
E-mail: kalkulace@porovnanienergii.cz
Osvědčení o registraci zprostředkovatele: 742238366


Zákonná povinnost o případném řešení sporu:

Orgánem, který je oprávněn v zákonem stanovených případech rozhodovat spory mezi klientem spotřebitelem a Zprostředkovatelem a přijímat stížnosti je Energetický regulační úřad (dále jen „ERU“). Internetová adresa je: eru.cz/mimosoudni-reseni-sporu . ERÚ rovněž provádí dozor nad dodržováním povinností stanovených v § 4 až 6, 12 a 14 zákona o ochraně spotřebitele.

Mapa